قیمت جعبه آتش نشانی

تولید جعبه های آتشنشانی

قیمت جعبه آتش نشانی: تابع  عوامل گوناگونی می باشد.به عبارت دیگر موارد گوناگونی دست در دست یکدیگر می دهند تا قیمت نهایی و تمام شده ی جعبه ی آتش نشانی را برای مصرف کننده تعیین نمایند. معمولاً جعبه های آتش نشانی از حیث موادی که این جعبه ها با آنها ساخته می شوند,کشورهایی که این جعبه هادر آن ها تولید می شوند,کارخانه هایی که محل تولید این جعبه های اتش نشانی هستند و حتی قدمت کارخانه ها و کارگاه ههای تولید کننده نیز در فرآیند قیمت گذاری و قیمت تمام شده جعبه اتش نشانی دخالت دارند.

برای اینکه درک دستی نسبت به قیمت جعبه های آتش نشانی داشته باشید می توانید با ما همراه باشید تا در این مقاله پیرامون قیمت انواع جعبه آتش نشانی المان ها و پارامترهای تاثیر گذار و تعیین کننده را برای شما ذکر نماییم.

قیمت انواع جعبه آتش نشانی بسته به اندازه و جنس آن متفاوت خواهد بود . می‌توانید قیمت همه جعبه‌های آتش‌نشانی را در فروشگاه ها ببینید و مقایسه نماییید . هنگام خرید یک جعبه آتش نشانی , زیبایی و قیمت تولید کننده آن را در نظر بگیرید . جعبه‌های آتش نشانی همیشه در معرض رطوبت یا شرایط جوی نامطلوب قرار دارند و به طور کلی در جاهایی که تحت‌تاثیر اشیاء قرار می‌گیرند واقع شده اند . بنابراین , ما می‌خواهیم اشاره کنیم که شما باید دستگاه‌های اطفا حریق با کیفیت بالا را با قیمت مناسب خریداری کنید .

قیمت تولید جعبه های آتش‌نشانی برای خریدار چقدر است؟

 بر حسب ضخامت ورق استفاده‌شده , لوله و اتصالات آن متفاوت است. معیار اصلی خرید جعبه آتش‌نشانی را برای کیفیت و قیمت مناسب تنظیم کنید . انواع مختلفی از محصولات صنعتی توسط شرکت های گوناگون تولید می شود و شما , عزیزان , می‌توانید ارزان‌ترین جعبه آتش نشانی  را مستقیما ً از گروه های صنعتی بدون هزینه خریداری کنید . لیست قیمت‌ها را نیز می توانید در صفحه قیمت محصولات ببینید .

قیمت جعبه آتش به عوامل زیادی بستگی دارد . سافت باکس‌ها یکی از بهترین تجهیزات اطفا حریق هستند . وجود تجهیزات اطفا حریق موجود در زمان آتش‌سوزی می‌تواند به خاموش‌کردن آتش در زمان‌های بحرانی کمک کند . معمول‌ترین عامل برای بسیاری از افراد , خرید جعبه آتش نشانی و داشتن یک جعبه آتش نشانی است .

قیمت جعبه آتش نشانی
قیمت جعبه آتش نشانی

قیمت انواع جعبه آتش نشانی

 شما می‌توانید قیمت انواع مختلف جعبه‌های آتش نشانی را در مغازه  ها  پیدا کنید . انواع جعبه آتش نشانی در انواع و مدل‌های مختلف موجود هستند . قیمت صندوقهای آتش‌نشانی نیز بر اساس آنها جنس فرق می‌کند و در تمام انواع آهن , نیمه فولاد , فولاد و … بسته به محل نصب , قیمت انواع مختلف اجاق را می‌توان یافت .

 قیمت کابین منفرد و قیمت دو کابین را می‌توان بر اساس تعداد کابین بیان کرد . شما باید نوع درست بسته آتش نشانی بسته به اندازه واحدها در ساختمان و واحدهای کسب‌وکار مربوطه و میزان فضای موجود را خریداری کنید .چرا که در نهایت کسی که قیمت  انواع جعبه آتش نشانی را باید بپرذازد شما هستید و هزینه ی آن از جیب شما خارج  می شود.

چه موقع باید یک جعبه آتش نشانی بخریم؟

جعبه آتش نشانی برای نگه داشتن تجهیزات اطفا حریق استفاده می‌شود , بنابراین هنگام خرید یک جعبه آتش نشانی باید بدانید چه نوع تجهیزاتی می‌خواهید در جعبه آتش نشانی خودتان قرار دهید . اگر محیط محدود و کوچک باشد و وسائل شما محدود باشند , خرید هر  نوع جعبه آتش نشانی با  هر اندازه اشتباه است . اگر شلنگ آتش‌نشانی بخشی از تجهیزات آتش‌نشانی شما باشد . دیگر چیزهایی که باید به خاطر داشته باشید , ضخامت و نوع ورق استفاده‌شده در ساخت جعبه است . در نظر گرفتن نوع جوش نیز آخرین نکته است .

کپسول آتش‌نشانی تکی یا دوتایی بخرید ؟

همان‌طور که در بالا گفته شد , انتخاب نوع کپسول آتش‌نشانی و محیط نصب بستگی به فضای شما دارد . اگر پارامترهای زیادی در این مورد وجود دارد که باید در جعبه ها آتش نشانی گنجانده شوند , خرید یک کابین اتصال فایرفاکس بهترین گزینه است . فراموش نکنید که ادواتی که به جعبه اضافه می شوند روی قیمت جعبه های آتش نشانی تاثیر گذارند و قیمت نهایی جعبه  آتش نشانی را به نوعی تعیین می نمایند.

قیمت جعبه های آتش نشانی توکار

در یک جعبه آتش نشانی توکار که به آن اشاره می‌شود ، یک جعبه آتش درون یک محفظه دیوار نصب شده‌است و پس از تکمیل بقیه مراحل ساختمان مانند نقاشی یا سفیدکاری ، کادر اصلی و تجهیزات اصلی آن در داخل آن قرار دارند . سپس آن را نصب می‌کنند . مزیت و عملکرد یک جعبه آتش‌نشانی توکار ساخته‌شده می‌تواند مشابه با سایر جعبه‌های آتش‌نشانی باشد ، بسته به نوع احتیاجات شما این جعبه های توکار می توانند نیازهای شما را پوشش دهند.

کپسول آتش‌نشانی توکار معمولا ً در راهروها و مکان‌هایی قرار می گیرد که توسط فردی در یک ساختمان و یک زمین قابل‌ دسترسی باشد . ارتفاع کف جعبه آتش  نشانی توکار که از کف ساختمان نصب شده‌است باید ۲ سانتیمتر باشد .

ابعاد کپسول‌های آتش‌نشانی توکار ساخته‌شده معمولا ً ۶۰ در ۵۰ و ۷۰ در ۶۰ هستند ، اما هم اکنون هم جعبه های اتش نشانی با سایزهای دیگری نیز  به طور گسترده استفاده می‌شوند و هم چنین به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند و با ورقه‌های ضخیم 1 در 7/ ساخته می‌شوند . جعبه‌ها معمولا ً فلز یا فولاد می باشند که در نهایت این امر روی قیمت جعبه های  آتش نشانی تاثیر گذار می باشد.

تاثیر محل ساخت بر قیمت جعبه های آتش نشانی

محل ساخت جعبه های آتش نشانی روی قیمت تمام شده آنها تاثیر گذار می باشد. همانگونه که می دانید با توجه به روندی سقوطی ارزش ریال کالهایی که از کشورهای اروپایی و ایالات متحده و سایر کشورهای توسعه یافته به دورن کشور وارد می شوند دارای قیمت بالایی نسبت به محصولات داخلی می باشند و به عبارتی تاثیر محل ساخت بر قیمت جعبه آتشنشانی غربی بسیار زیاد می باشد و در بسیاری از موارد قیمت جعبه های آتش نشانی امریکایی یا اروپایی چند برابر جعبه های ایرانی می باشد.

همچنین قیمت جعبه آتشنشانی ساخت کشورهایی نظیر چین یا هند که کیفیت هایی نامطلوب نیز دارا می باشند نیز از قیمت جعبه های ایرانی پایین تر می باشد.

ارسال یک پیام

Create your account