خرید جعبه آتش نشانی

خرید جعبه آتش نشانی

خرید جعبه آتش نشانی

آیا شما هم قصد خرید جعبه آتش نشانی دارید؟ اگر قصد خرید جعبه آتش نشانی را دارید باید بدانید که پا رام‌ترهای گوناگونی در تعیین قیمت جعبه آتش‌ نشانی مؤثر می‌باشد. پارامترهایی که سبب کاهش یا افزایش قیمت جعبه آتش‌ نشانی می‌گردد و خرید جعبه آتش‌نشانی را مقرون به‌صرفه می‌کند.

آتش حادثه‌ای است که هرلحظه ممکن است در هر جایی رخ دهد. ممکن است زمان‌هایی وجود داشته باشد که یک آتش‌سوزی رخ دهد و نمی‌توان از آن جلوگیری کرد، اما شما می‌توانید با خرید تجهیزات آتش‌نشانی مناسب (ازجمله خرید جعبه آتش‌نشانی) صدمات ناشی از آتش‌سوزی را به حداقل برسانید..

درحالی‌که آتش می‌تواند دوست ما در برخی موارد، می‌تواند بدترین دشمن ما باشد. آتش مخرب است و دود ناشی از آتش‌سوزی فضای سمی و خطرناکی ایجاد می‌کند. تشخیص سریع و کنترل آتش‌سوزی می‌تواند جان هزاران جان، املاک و هزاران خسارت جبران‌ناپذیر را نجات دهد. در صورتی که درباره پیش‌گیری از حادثه و تجهیزات اضطراری فکر درست و حسابی بکنید و اقدام به خرید جعبه آتش‌نشانی مناسب با محیط کار یا سکونت خودتان بکنید.

خرید انواع جعبه آتش نشانی

انواع جعبه‌های آتش‌نشانی بسته به نیازهای مشتری و نظر متخصص تقسیم‌بندی می‌شوند. این جعبه‌ها به‌طورکلی شامل آیتم‌های سفارشی ساخته‌شده از ورق فلزی، صفحه پشتی و چارچوب و الگوها و ورقه‌های فولادی و گالوانیزه هستند. مایعات با ضخامت از ۰.۷ mm تا ۲ میلی‌متر برای آهن و گالوانیزه یا ۱ میلی‌متر، ۱.۲۵ میلی‌متر و ۱.۵ mm برای جعبه‌های فولادی در آن‌ها به کار می‌روند.

قیمت تولیدجعبه‌های آتش‌نشانی

قیمت جعبه‌های آتش‌نشانی با توجه به ترتیب سفارش و نوع تقاضا از 240 هزار تومان به بالا می‌باشد که بر اساس تجهیزات و مواد آن قیمت‌گذاری شده است و برای خرید جعبه آتش‌نشانی می‌توانید در فضای وب سا فروشگاه‌های سطح شهر اقدام به خرید نمایید.

خرید جعبه آتش نشانی
خرید جعبه آتش نشانی

چرا باید اقدام به خرید جعبه آتش‌ نشانی کنیم؟

یکی از ابزارهای مهم موردنیاز برای کنترل و خاموش کردن آتش و جلوگیری از انتشار آتش به مکان‌های دیگر در ساختمان‌های بزرگ و انبارهای بزرگ، جعبه آتش‌نشانی است. این سیستم برای ایمنی و احتیاط ضروری هستند. این بیستم را می‌توان به عنوان منبع تأمین آب برای خاموش کردن آتش در نظر گرفت.

خرید جعبه آتش‌نشانی: در سازه‌ها و مخازن, لوله‌های مخصوص آتش‌نشانی وجود دارند که به صورت عمودی یا افقی حداقل ۵ اینچ از زمین تا بالاترین نقطه ساختمان امتداد دارند (تعداد خروجی و جعبه‌ها به‌اندازه هر طبقه بستگی دارد). اجزای هر جعبه شامل یک جعبه باقرقره, نازل و یک شلنگ نوار (حداقل ۲ متر) است.

انواع بیستم جعبه آتش‌نشانی
  1. بیستم خشک: این نوع بیستم به لوله آب شهری متصل نشده و ورودی آن در ورودی ساختمان یا کف نصب‌شده است. آب توسط تانکرها و پمپ‌های حریق به میزان نیاز پمپاژ می‌شود و خروجی آن در سطح موردنظر مورداستفاده قرار می‌گیرد. ورودی و خروجی بیستم در محوطه‌ای بیرون از خانه و یا در محل کار قرار دارد. این نوع بیستم راهی خوب برای رسیدن به نزدیک‌ترین نقطه بدون هدر دادن زمان است.
  2. بیستم تر: این نوع بیستم, از دورترین بخش ساختمان, یعنی زیرزمین بالای تا بالای ساختمان, یعنی سقف امتداد دارد. این نوع بیستم به لوله آب شهری متصل است و به هر حال همیشه در لوله‌های آن آب وجود دارد. و آب از داخل آن بیرون می‌آید. این جعبه آتش‌نشانی دارای خروجی‌های متفاوتی است. نوع خروجی یا مقدار خروجی آب در هر دقیقه بر اساس نوع ماده قابل اشتعال در ساختمان بستگی دارد, یعنی نوع خروجی بر اساس نرخ و میزان قابلیت اشتعال مواد موجود در دسترس است.

بنابراین شرایط اساسی تعیین نوع خروجی در این نوع بیستم عبارت‌اند از:

سرعت اشتعال مواد موجود.

مقدار مواد قابل اشتعال در دسترس

نصب و خرید جعبه آتش‌ نشانی

پس از خرید جعبه آتش‌نشانی باید توجه کرد که جعبه آتش‌نشانی در بالای سقف ساختمان نصب‌شده.

اگر جعبه آتش‌نشانی در داخل دیوار نصب شود, بهترین فاصله از کف زمین حدود ۱۰ سانتی‌متر است.

جعبه آتش‌ نشانی باید در مناطقی نصب شود که برای همه قابل‌رؤیت باشند, یعنی در مناطقی که در آن‌ها قابل‌رؤیت است, در پشت دیوارها یا شکاف نباید نصب شود تا بتوان به‌طور مؤثر از آن استفاده کرد. درواقع, جعبه آتش‌نشانی در پله‌های پله‌برقی – پیاده‌روها – در ورودی ساختمان‌ها – راهروها و غیره نصب می‌شود.

هر اجاق باید شعاع ۶۰ مار را بپوشاند.

خرید جعبه آتش‌نشانی با قیمت ارزان

برای خرید جعبه آتش‌نشانی با قیمت ارزان ابتدا باید نیازهای محیط موردنظر خود را بشناسید و بدانید دقیقاً جعبه آتش‌نشانی موردنظر شما برای چگونه محیطی قرار است استفاده شود چراکه این امر در فرآیند خرید جعبه آتش‌نشانی با قیمت ارزان بسیار مؤثر می‌باشد و می‌تواند قیمت تمام‌شده را تا حد زیادی برای شما کاهش دهد.

همچنین باید به نوع ساختمانی که قرار است در آن جعبه آتش‌نشانی نصب شود نیز توجه شود. همین طور نوع فعالیتی که در این محیط اجرامی شود نیز بسیار حائز اهمیت است چراکه برخی از فعالت های مستلزم داشتن جعبه‌های گران‌قیمت و بزرگ‌تری هستند و برخی از فعالیت‌ها توسط جعبه‌های کوچک به راحتی پوشش داده می‌شوند مثلاً روند خرید جعبه آتش‌نشانی برای یک مغازه‌ی سوپرمارکت با روند خرید جعبه آتش‌نشانی برای یک شرکت یا بیمارستان که افراد زیادی روزانه در آن رفت‌وآمد می‌کنند کاملاً متفاوت است و بسته به نیاز محیط می‌تواند قیمت نهایی کالا برای شما تغییر کند و به عبارتی کم یا زیاد شود.

مطمئناً همیشه هم نباید به فکر خرید جعبه آتش‌نشانی با قیمت ارزان باشید چراکه جعبه‌های ارزان‌قیمت گاهاً ممکن است دارای کیفیت ضعیف‌تری باشند یا جزو جعبه‌های ساخته‌شده توسط کشورهایی نظیر چین باشند که فاقد کیفیت لازم می‌باشند.

ارسال یک پیام

Create your account