جعبه آتش نشانی دوطبقه

جعبه آتش نشانی دوطبقه

نوع دیگری از تولیدات جعبه آتش نشانی آذرمهار جعبه آتش نشانی دوطبقه میباشد،که نسبت به جعبه های آتش نشانی تک درب کاربرد بيشتری دارد. با تولید و ساخت این نوع جعبه، این امکان فراهم شده که مصرف کننده با خرید یک جعبه میتواند استفاده بیشتری داشته باشد.

جعبه آتش نشانی دوطبقه
جعبه آتش نشانی دوطبقه یکی از کاملترین نوع جعبه آتش نشانی میباشد.

مشخصات جعبه آتش نشانی دوطبقه :

1-محل قرارگیری قرقره آتش نشانی 2-محل قرارگیری کپسول آتش نشانی  

مشخصات فنی جعبه آتش نشانی :

  • متریال 1- ورق فولادی

2- ورق استیل  

  • رنگ  1- سفید

2- قرمز 3- سیاه 4- کرم 5- طلایی 6- دودی 7- نقره ای 8- طلایی  

  • یراق آلات 1- قفل

2- لولا

  • ضخامت 1- 0.6

2- 1 3- 1.25 4- 1.5  

  • ابعاد

يکی از فيلدهای تخصصی شرکت آذرمهار ساخت و تولید ات جعبه های آتشنشانی ميباشد که امروزه اين محصول مصارف زيادی درساختمانها ٬برجها ٬ تونلها ٬ بيمارستانها ٬ سينماها٬ پارکها٬ پارکينگها٬ اماکن عمومی و….دارد. داخل جعبه های آتشنشانی تجهيزاتی از قبيل قرقره آتشنشانی ٬ شيلنگ آتشنشانی ٬ نازلهای آبپاش ٬ کپسولهای آتشنشانی و… قرار داده ميشود.

با یک جعبه آتش نشانی استاندارد چقدر طول می کشد که یک آتش را خاموش نماید؟

اگر از یک  جعبه آتش نشانی استاندارد در محل کار یا منطل خود برخوردار باشید مطمئن باشید در هنگام وقوع حوادث احتمال خیلی سریع (البته در صورتی که نحوه ی درست استفاده را فرا گرفته باشید)می توانید آتش را مهار نمایید و زمان مهار آتش به کمتر از چند دقیقه تا یک دقیقه ختم می شود.  

مرحله تایید جعبه آتشنشانی :

پس از اتمام مراحل توليد¸ جعبه آتشنشانی ساخنه شده تحت نظارت قسمت کنترل کيفيت قرار می گيرد و پس از تاييد QC  بسته بندی شده و به انبار منتقل می شود. شرکت آذر مهار بهترین تولید کننده جعبه های آتش نشانی با عرضه قیمت ها های مناسب و کیفیتی منحصر به فرد و برتر درخدمت شما عزیزان

ارسال یک پیام

Create your account