تولید کننده جعبه آتش نشانی

تولید کننده جعبه آتش نشانی

شرکت آذر مهار یکی از تولید کنندگان در ایران ،در زمینه تولید کننده جعبه آتش نشانی

و شیر فایر هیدرانت ( شیر ایستاده آتش نشانی ) است. به عنوان یک تامین کننده کامل تجهیزات آتش نشانی،

سیستم های آتش نشانی ، این صنعت را با محصولات پیشرفته و نوآورانه در هر نقطه در ایران عرضه می کند .

تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران

یکی از دستگاه‌های اطفا حریق مورداستفاده در ساختمان‌ها جعبه آتش‌نشانی است که در بسیاری از نقاط ایران و جهان تولید می‌شود که تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران نیز توسط شرکت‌های متعددی صورت می‌گیرد. کارگاه‌ها و کارخانه‌ها تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران مدعی‌اند که درروند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران از الگوهایی استفاده می‌شود که می‌تواند از تلفات جدی در صورت وقوع یک فاجعه جلوگیری کند و همچنین کنترل گرما و دود تولیدشده توسط آتش را کنترل و مهار نماید.

به دلایل ذکرشده در خصوص تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران می‌توان گفت که, استفاده از جعبه آتش یکی از الزامات یک ساختمان است, و شما باید بدانید که استفاده از یک جعبه آتش یک موضوع اجباری برای قوانین آتش‌نشانی ساختمان است و شما به استفاده از دستگاه‌های اطفا حریق به عنوان هر استاندارد موجود ادامه خواهید داد.

اگر شما جعبه آتش نشای در ساختمان خود نصب نکنید نمی‌توانید پایان کار ساخت‌وساز ساختمانتان را دریافت کنید. بنابراین اگر طبق قوانین بخش آتش‌نشانی ساختمان شما تکمیل نباشد, حتماً باید نظر مثبتی از ناظر بخش آتش‌نشانی داشته باشید تا در آینده بتوانید بحث حریق را حل نمایید.

شما همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد قوانین آتش‌نشانی و دیگر قوانین مربوط به جعبه آتش‌نشانی در اینترنت جستجو نمایید و بخوانید تا ببینید چطور یک جعبه آتش‌نشانی بگیرید و بتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید مخصوصاً اگر در تهران ساکن هستید چراکه چند تا از مراکز بزرگ تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران قرار دارند.

روند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران

شاید بارها از خودتان این سؤال را پرسیده باشید و بخواهید بدانید که چگونگی روند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران را بدانید؟ در این قسمت ما قصد داریم یک راهنمای جامع برای بررسی گام به گام از نحوه تولید یک جعبه آتش‌نشانی داشته باشیم.

در مرحله اول، صفحاتی برای ساخت جعبه آتش‌نشانی و در نظر گرفته می‌شوند که ابتدای روند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران می‌باشد، کیفیت کنترلی درروند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران بسیار مهم خواهد بود به طوری که هیچ مشکلی پیش نیاید.

مرحله دوم برش می‌باشد که در آن صفحات به ابعاد موردنیاز برای تولید جعبه آتش‌نشانی و اجرای عملیات همسان‌سازی برای تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران و برای نصب بهتر در مرحله مونتاژ، و در صورت انجام کار با ماشین‌های مناسب استفاده می‌شوند. ازآنجاکه این مرحله بسیار مهم است و تأثیر زیادی بر کیفیت نهایی کار دارد باید با دقت فراوانی به اجرا درآید.

سومین مرحله درروند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران، قفل زدن است. در این مرحله، موقعیت قفل و محل ورودی کلید یدکی و ورودی تهویه در صفحات جعبه آتش ایجاد می‌شوند.

مرحله چهارم، خم کردن است.

مرحله پنجم ساخت یک جعبه آتش جوش‌خورده و پلمب‌شده است. در این مرحله، جوشکاری باید توسط افراد حرفه‌ای و با ماشین‌های پیشرفته انجام شود. که این روند در تولید جعبه‌های آتش‌نشانی در تهران با دستگاه‌های حرفه‌ای اجرا می‌شود.

ششمین مرحله درروند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران نقاشی کردن جعبه و محتویات درون آن می‌باشد است. در این مرحله، صفحات اول با چربی و فسفات متصل می‌شوند و سپس رنگ درروش کوره شروع می‌شود. (ازآنجاکه رنگ کوره یکی از بهترین و پایدارترین آن‌هاست) در این مرحله، قسمت داخلی ابتدا به داخل وان چربی و فسفات قرار داده می‌شود و پس‌ازآن به وسیله رنگ کوره رنگ‌آمیزی می‌شوند.

آخرین مرحله

پس از نقاشی، زمان نصب اتصالات مختلف از قبیل لولاهای و قفل زمان صورت می‌گیرد.

علاوه بر تولید شیرآلات, اتصالات و نازل‌ها و سایر محصولات در صنعت آتش‌نشانی برای نصب و استفاده از تجهیزات ضروری در ساختمان‌های مسکونی, تجاری, اداری و صنعتی, در تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران انواع مختلف اجاق و قرقره‌ها را نیز تأمین می‌کنند.

 همچنین در تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران به تعداد دلخواه می‌توانید سفارشت خود را ارائه دهید و درخواست خود را مطرح نمایید.. تولید این محصولات با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی و ماشین‌آلات دنیا با دقت زیادی انجام‌شده است که مقاومت بالایی, ظرافت و زیبایی عالی برای محصولات ایجاد کرده است. ایجاد جعبه سفارشی در انواع مدل‌ها و ابعاد کیفیت مطلوب امکان‌پذیر است.

درروند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران و در فرآیند تولید کننده جعبه آتش‌نشانی این اصل را مطرح می‌نمایند که این جعبه درست مانند یک کانتینر برای نگهداری تجهیزات آتش‌نشانی اصلی است که معمولاً ً در خانه‌های مسکونی، آپارتمان‌ها، ادارات، کارخانه‌ها، انبارهای تولید و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرد. این جعبه آتش یکی از اولین کپسولهای آتش‌نشانی است که در مراحل اولیه کار می‌کند و می‌تواند از حوادث بزرگ‌تر و بازگشت شعله جلوگیری کند، علاوه بر آن زمان بیشتری برای خروج ساکنان فراهم می‌کند. جعبه آتش‌نشانی معمولاً ً با رنگ‌های قرمز، نقره‌ای خاکستری و خاکستری ساخته می‌شود و واژه اف مخفف box Fair به مهنای جعبه آتش‌نشانی بر رویان استفاده‌شده است. جعبه آتش یا همان firebox می‌تواند بسته به‌اندازه و مکان مورداستفاده در محتوا متغیر باشد که درروند تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران کلیه‌ی این ملحوضات موردتوجه واقع می‌شوند. محتویات جعبه آتش اغلب شلنگ، نازل، قرقره، شیر و کوپلینگ و کپسول آتش‌نشانی هستند.

چرا باید از تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران حمایت کنیم؟

چند سالی است که متأسفانه به هر نحوی جعبه‌های آتش‌نشانی تولید کشورهای درجه چندم نظیر چین و هند در بازار رخ‌نمایی می‌کنند که شوربختانه حوادث جبران‌ناپذیری هم که در پی استفاده از این محصولات وجود دارد بارها گزارش‌شده است اما همچنان هم‌میهنان ما به علت قیمت نازل‌تر این محصولات بی‌کیفیت جان و مال خود را به راحتی به خطر می‌اندازند در صورت که باید دانست بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانه‌هایی که اقدام به تولید جعبه‌های آتش‌نشانی در سطح تهران و شهرستان‌ها می‌کنند دارای بالاترین استانداردهای ملی و بین‌المللی هستند که در سطح جهان این نام‌ها نشان عظمت مهندسی تکنولوژیک ایران می‌باشد پس توصیه می‌کنیم در وهله‌ی اول از تولید جعبه آتش‌نشانی در تهران و سایر شهرهای ایران حمایت نماید و از خرید محصولات بی‌کیفیت خارجی حداقل برای حفظ دارایی‌ها و جان خود محافظت نمایید.

با تخصص و تجربه گسترده ای که از ما طی دهه ها کسب کرده ایم، اکنون مفتخریم که سهم قابل توجهی

در کارایی بیشتر در عملیات نجات و آتش نشانی ایجاد کنیم.هرگونه ارتباط با این شرکت حائز اهمیت بوده

و مارا در پیشرفت و کمک رسانی هرچه بهتر به مشتریان یاری خواهد کرد . تماس دائمی و مستقیم

با افرادی که از محصولات شرکت آذر مهار استفاده می کنند، باعث توسعه مداوم ما می شود.هدف

ما حفظ و نگهداری زندگی و اموال است. اگر ما برای تحقق این جاه طلبی تلاش کنیم ، باید هر روز

در بهبود محصولاتمان سخت تلاش کنیم. ما می دانیم که تیم های نجات در هر شهری از کیفیت

بالای محصولات ما قدردانی می کنند. و ما آن را به عنوان مسئولیت خود می بینیم تا اطمینان

حاصل شود که این موضوع همچنان ادامه دارد.تکنولوژی پیشرفته در جهت تولید، دستیابی

آسان و تحویل به موقع، قابلیت اطمینان قوی و همیشه کارآمد منابع و ویژگی های سازگار

با سیستم های آتش نشانی مدرن و نجات از شرکت آذر مهار می باشد.

تصویر مربوط به جعبه آتش نشانی را در زیر مشاهده می کنید.

تولید کننده جعبه آتش نشانی
تولید کننده جعبه آتش نشانی

خلاصه ای از مشخصات فنی جعبه های آتش نشانی شرکت  آذر مهار (مورد تآیید سازمان آتش نشانی ایران) 

 تولید کننده جعبه آتش نشانی 

یکی از فیلدهای تخصص شرکت آذر مهار  تولید کننده جعبه آتش نشانی می باشد.

که امروزه این محصول مصارف زیادی در ساختمانها  ، برجها ، تونلها ، بیمارستانها ، اماکن عمومی و….دارد

که بوسیله تجهیزات داخل این جعبه های آتش نشانی می توان آتش و حریق را خاموش و یا کنترل نمود.

جعبه های آتش نشانی فضایی هستند که از تجهیزات داخل خود از جمله قرقره آتش نشانی  و…محافظت فیزیکی کرده و

فضای آنها را از فضای عمومی متمایز کرده و همچنین فضایی برای اتصالات لولها داخل خود ایجاد می نماید

 

ارسال یک پیام

Create your account