استند کپسول آتش نشانی

استند کپسول آتش نشانی

استند کپسول آتش نشانی :استند ها در واقع همان نگهدارنده کپسول های خاموش کننده هستند که در عین ایستایی فوق العاده، سبک و قابل حمل بوده و بهترین گزینه جهت قرار گرفتن در ساختمان ها ، ادارات دولتی، سالن های همایش ، بیمارستان ها ، هتل ها و صنایع تولیدی می باشند، که در طرح ها و رنگ های متنوع تولید و عرضه می شوند. استند ها دارای یک صفحه زیرین گرد و محدب هستند که یک لوله مرکزی به صورت عمود بر صفحه مورد نظر قائم شده است. ( که در واقع بار اصلی نگهداری خاموش کننده ها بر روی آن می باشد)

انواع جعبه آتش نشانی به قیمت تولیدی عرضه می شود .

مراحل تولید:

-1 پایه استند ابتدا به صورت یک ورق مربع شکل برش داده می شود و سپس توسط دستگاه گردبر به شکل دایره و پس از آن توسط قالب و پرس مخصوص به حالت منحنی در می آید (سطح پایه توسط عملیات آبکاری یا رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش داده می‌شود)
-2 برای تهیه لوله یا ستون استند از استیل 3.4 یا فولاد (طبق سفارش) استفاده می‌شود که پس از برش در ابعاد استاندارد، بست های مورد نظر جهت نگهداری خاموش کننده در دو طرف لوله جوش داده می شود و در نهایت بنا به سفارش توسط عملیات آبکاری یا رنگ پودری مورد پوشش داده می شود .
-3 اتصال لوله به پایه: در این مرحله لوله ساخته شده بر روی پایه قرار می گیرد و پس از اطمینان از عمود بودن لوله بر روی پایه( توسط شاقول )لوله به پایه جوش داده می شود . (فرایند جوش تحت حفاظت گاز آرگون یا co2 صورت می گیرد)

استند کپسول آتش نشانی

ارسال یک پیام

Create your account